Szczepionka na meningokoki

Czy wskaźnik śmiertelności z powodu meningokoków wzrósł po wprowadzeniu szczepionki MeNZB w Nowej Zelandii?

Dane Ministerstwa Zdrowia [Nowa Zelandia} ujawniają, że wskaźnik śmiertelności z powodu choroby meningokokowej wzrósł o 250% po wprowadzeniu szczepionki MeNZB w wyniku czego wystąpiło 13 niewyjaśnionych zgonów.

Meningococcal Death Rate Increases Since MeNZB?

Szczepionka na meningokoki

http://www.scoop.co.nz/stories/GE0611/S00057.htm
http://www.scoop.co.nz/stories/GE0611/S00006.htm

Norweski film dokumentalny, “The Vaccine Experiment – In The Service of Good” , który został wyświetlony na kanale TV2, porusza temat szczepionki opracowanej przez norweską służbę zdrowia przeciwko meningokokom typu B. W latach 1980-90. przeprowadzono obszerny eskperyment na dzieciach, który okazał się klapą i szczepionka ta nigdy nie została wprowadzona na rynek w Norwegii. Zamiast tego, została ona wywieziona do Nowej Zelandii w 2001 roku, aby mogła być użyta na ponad milionie dzieci, tym razem na drugim końcu świata…

“Najprawdopodobniej straszenie rodziców o przerażających konsekwencjach nieszczepienia swoich dzieci będzie częścią kampanii. Do tego zadania idealnie nadaje się meningokokowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych.” – Panel Reviews New Vaccine That Could Be Controversial http://www.nytimes.com/2004/10/27/health/panel-reviews-new-vaccine-that-could-be-controversial.html

“14 ataków padaczki dziennie po szczepieniu na meningokoki B” – Parents’ shocking video of baby ‘suffering up to 14 seizures a day’ after getting the Meningitis B vaccination
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/parents-shocking-video-baby-suffering-9447899

Szczepionka MenB została wycofana w Nowej Zelandii na początku 2008r. Spadek zachorowalności nastąpił dokładnie w taki sposób, jaki został przewidziany przez pracowników medycznych przeciwnych szczepieniom, czyli w czasie, kiedy wdrożono szczepienia, to nastąpił już szczyt przypadków i ich ilość zaczynała maleć, w ramach naturalnego cyklu. Ministerstwo Zdrowia oczywiście twierdzi, że ten spadek oznacza sukces szczepionki, ale każdy, kto spojrzy na dane, zobaczy, że następował on już wcześniej. Ron Law, który jest Analitykiem Ryzyka, twierdzi:

„Wiele informacji przekazanych rządowi przez Ministerstwo Zdrowia było fałszywych lub rażąco przesadzonych. Na przykład, powiedziano, że faza 3 testów była niepotrzebna, ponieważ dane z norweskiej szczepionki macierzystej mogły być połączone. Ale nowe informacje ujawniają, że jedynym wspólnym składnikiem tych szczepionek było aluminium. Dalsze informacje ujawniają, że norweska szczepionka była testowana w dwóch dawkach jedynie na 13-16 latkach.”

Na dodatek okazało się, że dzieci, które otrzymały 3 dawki szczepionki MeNZB miały WIĘKSZE ryzyko zachorowania na chorobę meningokokową. Ich reakcją było zwiększenie liczby dawek do czterech w nadziei, że może pojawi się jakiś cud….

„Szczepionkowy Eksperyment” przedstawia również trzech profesorów medycyny wyrażających poważne obawy co do szczepionki i tuszowania działań niepożądanych. Przykładem są dwie norweskie nastolatki o znacznym stopniu niepełnosprawności, które wystąpiły w filmie. Pokazane są również urywki z wywiadów z przedstawicielami służby zdrowia w Nowej Zelandii, którzy zaprzeczają istnieniu jakichkolwiek działań niepożądanych związanych ze szczepionką. Np. Dr Jane O’Hallahan, którą złapano na składaniu fałszywych oświadczeń i która w obliczu kamery zaczęła się z nich wycofywać. Jako przykład poważnych reakcji niepożądanych, pokazana jest także poszkodowana rodzina w Nowej Zelandii. Szczepionka na meningokoki.

Po wyświetleniu tego filmu, norweski Minister Zdrowia publicznie przeprosił za ten skandal.
Nadal czekamy na przeprosiny Minister Zdrowia z Nowej Zelandii…

http://www.nordicworld.tv/ready-made/catalogue/1069/program/program/null
http://www.whale.to/v/norway.html

AUTYZM – „choroba”, która jest koronnym argumentem rezygnacji ze szczepień wielu rodziców. Rodzice obserwujący swoje dziecko są pewni tego faktu, że to szczepionki wywołały u ich dziecka te zaburzenia. Medycyna akademicka natomiast trzyma się kurczowo stwierdzenia, że to choroba genetyczna, która „właśnie” ujawnia się w 2 roku życia, a związek ze szczepieniem to koincydencja!!! Jednak rodzice, którzy robili badania genetyczne aby to sprawdzić – wykluczały wady genów.
Dlaczego ludzie, którzy mają stać na straży zdrowia próbują wmówić rodzicom i społeczeństwu, że winna jest genetyka, a nie ich wspaniałe wynalazki rujnujące zdrowie. Przedstawiciele zdrowia publicznego doszli do wniosku, że skoro autyzm u większości dzieci pojawia się w 2 roku życia to aby nie łączyć go ze szczepieniami, szczególnie szczepionką MMR to wymyślili, że autyzm to choroba genetyczna, która ujawnia się w 2 roku życia. Większość szczepiących wierzy w te ich bajki. A czy znane są przypadki osób dorosłych, które zapadły na AUTYZM? Czy w takim przypadku genetyka sobie przysnęła i zapomniała ujawnić zaburzenie czy jest to wtedy ewidentny związek ze szczepieniem? Stephanie Arnold jest tego przykładem, mówi o tym głośno i podaje siebie za przykład, że autyzm może spotkać nie tylko 2 letnie dziecko, ale także osobę dorosłą. Stephanie była wtedy 20-letnią studentką jak zapadła na autyzm! Pierwsze symptomy choroby pojawiły się już 3 godziny po szczepieniu.

%d bloggers like this: