„Twierdzenie, iż ospa prawdziwa została pokonana dzięki szczepionkom jest żałosne i śmieszne, podczas gdy tylko 10% ludności było na nią kiedykolwiek zaszczepione.” Dr Glen Dettman

„setki przypadków osób zaszczepionych ospą krowią przez SAMEGO JENNERA chorowało później na rzeczywistą czarną ospę i albo zmarło z powodu choroby lub ledwie co uszło z życiem!” – Advice to Young Men, by William Cobbett, 1829, str. 263
http://www.gutenberg.org/files/15510/15510-h/15510-h.htm

„Nie ma wątpliwości, że idealne warunki sanitarne prawie zatarły tą chorobę (ospę prawdziwą) i prędzej czy później zniknie całkowicie. Oczywiście kiedy ten czas nadejdzie najprawdopodobniej zasługa ta zostanie przypisana szczepieniom.” – John Tilden M.D (1851-1940)

„To nonsens sądzić, że można wstrzykiwać ropę, która zwykle pobierana jest z krost na ciele zmarłych na ospę; to jest podstawa tego; myśleliśmy, że pochodzi to z ospy krowiej, ale producenci
zaprzeczają temu i mówią, że najbardziej rzetelna forma pochodzi z krost kogoś kto umarł na ospę prawdziwą.
Nie do pomyślenia jest fakt, że można coś takiego wstrzykiwać małym dzieciom i uważać, że to polepszy
ich stan zdrowia.” – Dr William Howard Hay (1937)

Dr Louis Parkes przewodniczący Rady Królewskiego Instytutu Sanitarnego w 1922 roku zadeklarował:
Nasze uwolnienie od ospy, nie może być przypisywane szczepieniom. W dużym stopniu stało się to dzięki środkom zapobiegawczym w portach, izolacji chorych w szpitalach i działaniom podejmowanym w celu
kontroli ludzi, którzy mieli styczność z infekcją.” – M. Beddow Bayly

Georg Bernard Shaw i jego wypowiedzi z czasów szczepień przeciw ospie prawdziwej:

„Każdy lekarz prędzej pozwoli koledze zdziesiątkować cala okolice, niż naruszy wieź zawodowej lojalności odwracając się od niego”

„W chwili obecnej, inteligentni ludzie nie szczepią swoich dzieci, a nawet prawo nie zmusi ich do zmiany decyzji. Jenner prorokował eksterminacje rasy ludzkiej przez ospę. Przeciwnie więcej osób zabiły szczepienia niż ospa. „- (1944)

„Szczepienie jest odwróceniem najbardziej zdegradowanych i ohydnych form plemiennego rytuału, które powinny być uznane za przestępstwo po wielkiej epidemii w 1871 roku.” (1906)

„Nic, tylko naturalna ignorancja społeczeństwa, błędności zwykłych lekarzy medycznych sprawia, ze takie barbarzyństwo jak szczepienie jest możliwe. Ostatnie wydarzenia pokazały, ze prości lekarze wesoło szczepią bez żadnej wiedzy na temat stanu zdrowia pacjenta, szczepienie jest niczym usiłowanie zabójstwa.” (1906)

„W czasie ostatniej dużej epidemii na przełomie wieków byłem członkiem Komitetu ochrony Zdrowia w okręgu londyńskim i widziałem , w jaki sposób statystyka wspiera wiarę w szczepionki. Robi się to przypisując wszystkim chorym poddanym ponownemu szczepieniu diagnozy pęcherzykowego zapalenia skóry i łagodnej odmiany ospy lub czegokolwiek innego, byleby nie samej ospy.”

%d bloggers like this: