Jak szczepionka może uszkodzić Twój mózg – dr Russell L. Blaylock

.

Amerykański panel doradczy apeluje, żeby wszystkie dzieci zostały zaszczepione na zapalenie wątroby typu B.

Sfrustrowany powszechną niechęcią dorosłych do szczepień przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, wiodącej przyczyny poważnych chorób i śmierci, panel federalny zalecił, aby w zamian wszystkie dzieci zostały poddane szczepieniu.
Jest to pierwsza taka sytuacja, gdy Komitet Doradczy Immunizacji Publicznej Służby Zdrowia zalecił szczepienia dzieci na chorobę, której ofiarami są prawie zawsze dorośli.
U.S. Panel Urges That All Children Be Vaccinated for Hepatitis B

„Mam protokół ze spotkania Grupy Badawczej CDC z marca 1997 roku dotyczący tematu szczepionka przeciw WZW B. Protokół z posiedzenia wskazuje, że badanie musiałoby trwać co najmniej 60 dni aby wystąpiły objawy stwardnienia rozsianego. Badania kliniczne wykonywane przez dwóch producentów trwały cztery i pięć dni. Należy zauważyć, że popołudniowej sesji tego spotkania przewodniczył dr Robert Sharrar z Merck. Czy pracownik firmy farmaceutycznej, która produkuje szczepionki będzie obiektywny we wskazywaniu wad w produkcie, który generuje blisko miliard dolarów w sprzedaży dla swojej firmy? „ – Betty Fluck RN, zeznanie przed Izbą Reprezentantów, 18.05.1999 Hepatitis B Vaccine, May 18, 1999 The House Reform Committee

Wyniki te spójne są z hipotezą, że immunizacja zrekombinowaną szczepionką przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B jest związana ze zwiększonym ryzykiem stwardnienia rozsianego i poddaje w wątpliwość idee, że zależność pomiędzy szczepieniem przeciw WZW typu B i ryzykiem stwardnienia rozsianego jest dobrze zrozumiana.
Recombinant hepatitis B vaccine and the risk of multiple sclerosis: a prospective study.

Większość obserwowanych okulistycznych powikłań po szczepieniu WZW B składa się z utraty wzroku, zapalenia nerwu wzrokowego, zapalenia błony naczyniowej oka i obrzęku brodawkowego. Prezentujemy 9-letnią dziewczynkę z ostrym zapaleniem nerwu wzrokowego. Ostre zapalenie nerwu wzrokowego może być rzadkim powikłaniem szczepienia WZW typu B. Rodzice powinni być świadomi potencjalnych poważnych działań niepożądanych szczepionki.
Optic neuritis following hepatitis B vaccination in a 9-year-old girl.

[/et_pb_text]

Wzięliśmy kalendarz zalecanych [przymusowych] szczepień i chcieliśmy sprawdzić co się dzieje w realnym świecie. Chcieliśmy sprawdzić co się stanie jak wystawimy noworodki naczelnych [Rezus, makak rezus (Macaca mulatta)] na to, co dostają dzieci od czasu ich pierwszego dnia życia aż do dawek przypominających otrzymywanych przed przystąpieniem do szkoły.
Kalendarz szczepień pochodził z lat 90-tych i zawierał tiomersal. Badanie miało sprawdzić wpływ szczepień na zdolności poznawcze, funkcjonowanie jelit, funkcje odpornościowe, obraz mózgu. Pierwsza praca poruszała jedynie to, jakie efekty miał tiomersal, rtęć w szczepionce przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B pierwszego dnia i obserwacje na temat reakcji podstawowych odruchów, takich jak karmienie.
Porównaliśmy wyniki ze zwierzętami, które nie były szczepione, Na którym podano kontrolnie sól fizjologiczną. I odkryliśmy, że podstawowe odruchy odpowiedzialne za przetrwanie były znacznie opóźnione w przypadku tych zwierząt, które zaszczepiliśmy przeciw WZW typu B i to już w ciągu kilku pierwszych dni życia, co było bardzo, bardzo niepokojące. Opublikowaliśmy to badanie po czym zostało poddane rygorystycznej recenzji naukowej. Zostało opublikowane online w Neurotoxicology, po czym artykuł został wycofany, ale nie ze względu na jego kliniczne i naukowe uchybienia, bo przeszedł proces weryfikacji, a ze względu na decyzje wydawcy.Każdy może mieć swoją opinię, jednak faktem jest, że kiedy mój znajomy zadzwonił do redaktora czasopisma, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się stało redaktor skierował go do osoby z Elsevier. Gdyby został wycofany ze względów naukowych, redaktor byłby w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale decyzja nie została podjęta na podstawie dowodów naukowych.
Wywiad dr Mercoli z dr Wakefieldem na temat jego badań nad MMR

[/et_pb_column][/et_pb_row]
[/et_pb_section]